ZNOVU SPOLU – SUMMIT | 5.11.2022, Nitra – Sumár

Krásny dobrý deň všetkým.

Ako sme vás už informovali 5.11.2022 v Nitre prebehol ZNOVU SPOLU SUMMIT, ktorý bol stretnutím osobností, zástupcov slobodných médií, občianskych združení a iniciatív, samospráv, organizácií, či podnikateľov zo Slovenska a Čiech. Cieľom summitu bolo nájsť spoločné prieniky a vzájomne skoordinovať svoje aktivity.

Ďakujeme všetkým z vás, ktorí ste nám posielali návrhy koho pozvať. Naše pozvánky dostalo 101 ľudí. SUMMIT-u sa osobne zúčastnilo 37 ľudí (3 online) zastupujúcich občianske združenia, komunity, Chartu 2022, nové politické strany, osobnosti, podnikateľov a slobodné médiá z Čiech a zo Slovenska. V rámci rečníckeho panela vystúpilo 13 rečníkov s rôznymi pohľadmi ako riešiť aktuálnu situáciu.

Výsledkom SUMMIT-u je takmer 100% zhoda na spoločnej výzve zúčastnených strán pri 5. bodoch o ktorých vás budeme informovať. V prípade, že budú úspešné, sú pripravené ďalšie.

Veľmi oceňujeme korektný a kultivovaný prístup všetkých účastníkov, vďaka čomu sa nám podarilo diskutovať vecne, v príjemnej atmosfére a dodržiavať naplánované časové harmonogramy.

Materiály zo SUMMIT-u sa už spracovávajú a postupne ich budeme zverejňovať v priebehu najbližších dní.

Zatiaľ si môžete pozrieť zopár fotiek z pracovného nasadenia.

Ďakujeme vám za doterajšiu podporu a veríme, že spolu to posunieme tam, kam treba :-).

Vaši – Ladislav a Juraj

Zdieľať článok

Facebook
Twitter
Telegram
LinkedIn
Email

Súvisiace články

Najčítanejšie články

TOP videá

Filter článkov podľa značiek