ZNOVU SPOLU – Novinky 3.8.2022

Vitajte v komunite ZNOVU SPOLU :-).

Ďakujeme, že ste sa prihlásili na náš nový portál a veríme, že sa vám bude páčiť.

Prinášame vám náš prvý NEWSLETTER, aby ste boli informovaný o aktuálnych novinkách.

PREKLAD DO SLOVENČINY

    Včera sme spustili slovenský preklad celého portálu, na ktorý ste viacerí čakali. Do konca budúceho týždňa ešte urobíme kontrolu, aby sme sa uistili, že všetky preklady sú správne. Máme z toho veľkú radosť! Pre vašu predstavu – preložených bolo 6 800 položiek :-).

SKUPINY

    Dnes odošleme výzvu všetkým skupinám, kde Organizátori/ Administrátori nie sú aktívni, alebo sa doteraz nenašli. Skupiny bez aktívnych Organizátorov/ Administrátorov budú v piatok 5.8.2022 stiahnuté z obehu.

    Týka sa to nasledovných skupín: Gastro, Lekári a Farmaceuti, Učitelia, Rozhodujme společně – kde sa zatiaľ Organizátori/ Administrátori nenašli (a to napriek vašim žiadostiam vytvoriť priestor, kde dané profesie, segmenty, môžu uzavrete, slobodne komunikovať), ako aj Škola bez podmienok, OZ Dôstojnosť Slovenska, Verejnosť proti nátlaku a psychickému mučeniu, Kontrola populácie – kde sa síce Organizátori/ Administrátori našli, ale skupine sa nevenujú (vidíme síce, že sú naďalej aktívni na FB, informácie však na ZNOVU SPOLU nepridávajú, členov neprijímajú a tým pádom sú skupiny nefunkčné).

    To vytvára situáciu, kde sa jednak členovia portálu zbytočne pridávajú do týchto skupín (ich žiadosti nemá kto spracovať) a jednak sa v skupinách nič nedeje. My potom musíme reagovať na otázky členov, ktoré by v prípade fungujúcich skupín ani nevznikli, čo je neefektívne.

    Ak má niekto záujem stať sa Organizátorom/ Adminom niektorej z vyššie spomenutých skupín, napíšte nám do 5.8.2022 na info@znovuspolu.com. Rovnako poprosíme aktuálnych Organizátorov/ Adminov o info, či majú záujem a čas venovať sa svojim skupinám na ZNOVU SPOLU.

    Skupiny, ktoré budu 5.8.2022 stiahnuté z obehu sa môžu kedykoľvek obnoviť za predpokladu, že sa nájdu Organizátori, ktorí budú mať záujem sa im venovať 🙂

 MENO, PRIEZVISKO A PRAVIDLÁ KOMUNITY

    Dôležitá informácia, ktorú priebežne riešime sa týka Mena, Priezviska a Pravidiel komunity. Chápeme, že mnohí členovia portálu pri vytváraní svojho profilu nevedia, alebo nezachytili informáciu ohľadom pravidiel pre mená a preto ich preposielame aj tu – viď : https://www.znovuspolu.com/pravidla-komunity/.

    Poprosíme tých, ktorých sa to týka o úpravu povinných údajov ako sú Meno a Priezvisko v požadovanom formáte, ktoré sú nevyhnutné pre všetkých členov ZNOVU SPOLU a budeme ich dôsledne dodržiavať.

    Od začiatku máme totiž záujem vytvárať kultivované prostredie pre slobodných ľudí, ktorí majú v úcte samých seba s jednotným formátom naprieč celým portálom.

    Poprosíme preto aj Organizátorov/ Administrátorov skupín, aby vo svojich skupinách upozornili na dodržiavanie týchto jednoduchých pravidiel – ako pri aktívnych členoch, tak aj pri tých, ktorí sa do skupiny hlásia a nespĺňajú základné podmienky.

    Do 5.8.2022 je možnosť poupravovať si údaje a budeme radi, keď tak urobíte – ďakujeme.

PRIPRAVUJEME

a) Dobrovoľníci – v priebehu tohto týždňa spustíme skupinu Dobrovoľníci, kde prijmeme v prvom momente všetkých, ktorí sa tam hlásia, aby sme im vysvetlili ako nám všetkým môžu byť nápomocní :-). V skupine následne ostanú len tí, ktorí budú aktívni.

b) Monitoring Pandémie – v nadväznosti na skupinu Dobrovoľníci pripravujeme v súlade s tým, čo sme sľúbili nasledovné skupiny: Monitoring Pandémie – Konzílium Odborníkov, Monitoring Pandémie – Politici, Monitoring Pandémie – Média, kde v spolupráci s dobrovoľníkmi zmapujeme, zosumarizujeme a zaarchivujeme vyjadrenia našich lekárov, vládnych predstaviteľov, odborníkov a médií. Budeme tak mať k dispozícii ich rozhovory, vyhlásenia, hlasovania pri dôležitých zákonoch pre históriu, politickú, morálnu a trestnoprávnu zodpovednosť.

c) Nežiadúce účinky vakcín – veľmi dôležitá skupina, ktorú sme jednak už dávno chceli urobiť a jednak si ju ľudia vyžiadali. Bude určená pre tých, ktorí buď sami, alebo vo svojom okolí zaznamenali akékoľvek nežiadúce účinky po očkovaní na Covid 19 – bohužial až po úmrtia. Budú sa môcť združiť, informovať, pomáhať si, pridávať dôležité dokumenty, aby sme mali všetky dostupné podklady, svedectvá a vedeli informovať verejnosť o tom, ako je to v skutočnosti.

d) Koľko stojí chod portálu? Viacerí ste sa pýtali túto otázku v komentoch, správach a v skupinách. Pripravujeme preto video, kde sa dozviete, čo všetko súvisí s chodom portálu a koľko to stojí.

HOVORME SPOLU

    Ako sme už spomínali s aktivitami HOVORME SPOLU/ ZNOVU SPOLU opúšťame sociálne siete Facebook, YouTube, Telegram (a k takémuto kroku dôrazne vyzývame každého angažovaného občana, iniciatívu, alebo subjekt).

    Preto postupne prenesieme všetky doterajšie videá zo série HOVORME SPOLU na náš portál ZNOVU SPOLU.  Tým pádom ich budeme mať u nás pre prípad, že by zmizli zo sociálnych sietí a zároveň budú pre vás k dispozícii na stiahnutie, aby boli uložené a zálohované na čo najviac miestach pre budúce generácie.

    Dôležité informácie ktoré nie sú v súlade s propagandistickým naratívom totiž z internetu postupne miznú. Budete tak súčasťou histórie a ochrancami dôležitých, slobodných informácii. Začneme aktuálnou sériou HOVORME SPOLU III a postupne doplníme videá z HOVORME SPOLU II a I.

   VIDEÁ RENÉHO BALÁKA

    S radosťou oznamujeme, že vďaka Richardovi Balákovi, bratovi nebohého Reného Baláka prinesieme špecializovanú skupinu venovanú kolekcii videí tohto výnimočného slovenského dejateľa s názvom Kolekcia videí Reného Baláka.

    Je to pre nás veľká česť, že budeme môcť priniesť jeho výnimočné, múdrosťou naplnené, vzdelávacie videá, ktoré aj nám v mnohom pomohli otvoriť oči a získať cenné vedomosti. Veľmi radi ich preto prinesieme aj pre vás na ZNOVU SPOLU.

Toľko z aktuálneho diana na portáli ZNOVU SPOLU. Akonáhle budeme mať ďalšie dôležité informácie, prepošleme vám nový NEWSLETTER, aby ste boli informovaní :-).

Ďakujeme a pozdravujeme

Ladislav a Juraj Matyinkovci

Zdieľať článok

Facebook
Twitter
Telegram
LinkedIn
Email

Súvisiace články

Najčítanejšie články

TOP videá

Filter článkov podľa značiek

Najnovšie články

  • Všetky kategórie
  • Hovorme Spolu
  • Monitoring
  • Odborné komentáre
  • Znovu Spolu
Všetky kategórie
  • Všetky kategórie
  • Hovorme Spolu
  • Monitoring
  • Odborné komentáre
  • Znovu Spolu
InfokanálRozhovory

Ako zmeniť prácu aby vás živila aj bavila? Numerológia v praxi pri hľadaní práce či vzťahu…

RozhovoryZdravie

Plná nádrž ma stojí 8€, je tu teplo a rodina je tu na prvom mieste.

RozhovoryZdravie

Ján LAKOTA: Krčméryho obrat o 180 stupňov nechápem. Za seba, podpisujem každé svoje vyjadrenie.

RozhovoryZdravie

Čaga sibírska, reishi, shiitake – komu a na aké diagnózy čínske a ruské huby fungujú?

RozhovoryZdravie

Mirka Števková: Ako vplývajú liečivé byliny na naše zdravie – vydymovanie a jeho účinky

DiskusieRozhovory

MUDr. Lakota a MUDr. Fischer: Vakcíny, očkovanie, možné následky po očkovaní, náhle úmrtia?

RozhovoryZdravie

Lieky už nepotrebuje. Metóda liečivej sily (Bruno Gröning)uzdravila z depresií Teréziu duchovnou cestou

RozhovoryZdravie

V mRNA sa našli aj úlomky skla či DNA. Regulátori privierali oči. Hovorí vedec Ondrej Halgaš

RozhovoryZdravie

Dal sa zaočkovať. Verí, že imunita ho zachráni pred možnými vedľajšími účinkami vakcíny

Odborné komentáreRozhovory

Psychosomatika je veľká vec. Nenechajme sa strašiť. Veľa chorôb nám spôsobuje stres.

Odborné komentáreRozhovory

Soňa Peková: Sme ako v tlakovom hrnci. Zmena je už blízko a nesmieme sa báť. OD-pustenie je kľúč…

RozhovoryZdravie

Kortikoidy priamo do žily odmietla. Vyliečila sa a lieky už nepotrebuje.