Totalita, cenzúra, Orwell? Kde sú naše hranice a hodnoty? – Jozef Banáš

Jozef Banáš sa v rozhovore vyjadril k aktuálnym časom a vysvetlil svoj pohľad na to, prečo sa v našej krajine prestalo diskutovať. "Niektoré otázky nemôžete položiť. Ak sa ich spýtate, ste dezolát alebo konšpirátor. Kým sa nenaučíme diskutovať, tak tu nebude dobre..."

Jozef Banáš sa v rozhovore vyjadril k aktuálnym časom a vysvetlil svoj pohľad na to, prečo sa v našej krajine prestalo diskutovať.

“Niektoré otázky nemôžete položiť. Ak sa ich spýtate, ste dezolát alebo konšpirátor. Kým sa nenaučíme diskutovať, tak tu nebude dobre…”

Pozrite si rozhovor, ktorý sme koncipovali aj s ohľadom na aktuálnu knihu Jozefa Banáša Karneval Krýs.

V závere rozhovoru sme sa dostali aj k téme dlhoročného spokojného manželstva a vzťahu. Pripravila a moderuje: Martina Valachová

Chcem poďakovať všetkým, ktorí podporujú našu tvorbu. Aj vy sa môžete pridať tu: https://ko-fi.com/odznovapodcast • Web: http://www.40plus.sk • Facebook: http://fb.com/40plus.sk • Instagram: http://instagram.com/odznovapodcast • Kamera: Dominik Besler • Strih & Postprodukcia: Dominik Besler Za priestory ďakujeme: Dom Umenia, Laurinská 14 – https://www.rdsartgroup.sk/

Zdieľať článok

Facebook
Twitter
Telegram
LinkedIn
Email

Súvisiace články

Najčítanejšie články

TOP videá

Filter článkov podľa značiek