Pfizer si z dát robí asi srandu, resp. z batoliat!

V tomto čase sa vládne autority v USA rozhodujú, či podmienečne schvália mRNA vakcínu Pfizera pre deti od 6 mesiacov do 4 rokov. Ako sa zdá, už sa vôbec neostýchajú prezentovať deravé dáta o „účinnosti“ vakcíny, ktorá mladým a dospelým spôsobuje náhle úmrtia, myokarditídu, poruchy plodnosti, pečene atď.

„80% dát o účinnosti je horších ako zlý vtip, tu ide v podstate o fabrikáciu,“ konštatuje investigatívny americký novinár a autor best-sellerov Alex Berenson. Americká lieková agentúra s Pfizerom totiž počítajú prípady len po TRETEJ dávke, aby preukázali účinnosť vakcíny.

„Ale z 375 prípadov ochorení na Covid v klinickej skúške, 365 sa vyskytlo pred treťou dávkou. Len 10 sa vyskytlo po tretej dávke. A na tom oni postavili dôkaz o účinnosti, na 3% zo všetkých infekcií v klinickej skúške! Aj preto museli tak rozšíriť intervaly spoľahlivosti,“ rozčuľuje sa Berenson.

Pri spočítaní 97% infekcií, efektívnosť vakcíny vychádza zhruba na 20% počas celej klinickej skúšky (v istých fázach dokonca negatívne efektívne, tj. horšie ako placebo). 20% je podstatne menej ako 50%, čo vyžadovalo FDA ako podmienku pre schválenie vakcín v roku 2020. Interval spoľahlivosti pre deti do 2 rokov uvádzajú až niekoľko sto pod nulou, teda mínus, čo znamená, že vakcína by mohla znamenať aj zvýšené riziko infekcie, čo teda nemožno vylúčiť.

No nasledujúci úryvok z podkladov Pfizera pre Americkú liekovú agentúru (FDA) šokne každého vakcinančného skeptika, no mal by hlavne nadšencov očkovania. Prekladám ho z dokumentu – odkaz na konci. Opisujú sa tu prípady ťažkých Covidov v klinickej skúške na bábätkách a batoľatách. Všetky tieto prípady – vrátane 2-ročného dieťaťa, ktoré bolo hospitalizované, boli hlavne v mRNA-naočkovanej skupine. Ak toto Pfizeru schvália vládni úradníci, už nikto nemôže mať pochýb o ich skorumpovateľnosti.

A to tu nie je ani reč o vedľajších účinkoch, či tá vakcína je ako-tak bezpečná, len o tom, či je vôbec účinnou ochranou pred Covidom.

„7 prípadov v skupine 2-4 ročných splnilo kritéria pre ťažký Covid-19 – 6 zo skupiny BNT162b2, z ktorých 2 prípady sa vyskytli po odslepení/odkrytí prípadov a 1 v placebo skupine. Všetky prípady sa vyskytli po 2. dávke (v priemere 32-208 dní po 2.dávke) a žiaden sa nevyskytol po 2. dávke vakcíny, 5 zo 6 prípadov splnili podmienky pre vážny prípad založené na 1 kritériu: zvýšené bitie srdca (n=2) alebo zvýšená miera dýchania (n=3), všetky z nich boli výskumníkom posúdené ako klinicky nevýznamné pri vyšetrení na návšteve lekára a tiež že k nim prispeli okolnosti ako plač účastníka počas vyšetrenia. Všetky prípady sa vyskytli po 2. dávke (interval 32-208 dní). Posledný vážny Covid-19 prípad u príjemcu BNT162b2 vakcíny sa vyskytol 99 dní po 2. dávke u 2-ročného účastníka, ktorý mal zvýšenú mieru respirácie (RR), znížené SpO2 ako kritéria vážneho prípadu a bol hospilitazovaný pre dychčivosť s aspoň 1 symptómom podľa poslednej správy. Počas návštevy urgentu, účastník mal hypoxemiu a bol hospitalizovaný s pískotom na pľúcach. BioFire testovanie bolo pozitívne na parachrípkový vírus 3, dodatočne k pozitívnemu výsledku laboratórneho Covid-19 testu. Účastník dostal kyslík cez nosnú kanylu, inhaloval salbutamol a užil orálne steroidy počas hospitalizácie, po 3 dňoch bol prepustený domov. V placebo skupine 2-ročný účastník splnil kritéria vážneho prípadu pre znížené SpO2 (88% na izbovom vzduchu) so symptómami nového alebo zvýšeného kašľu a zahlienenia nosu.“(Zdroj tu)

Značná časť detí mala zvýšené teploty po zaočkovaní, ale to už je iná téma, či symptómy Covidu nebývajú aj pre deti ľahšie ako okamžité nežiaduce účinky po očkovaní, ako to bolo aj pre množstvo zdravých dospelých a mladých ľudí.

ZDROJE:
https://alexberenson.substack.com/p/urgent-omg-the-pfizer-data-for-kids/comments
https://www.fda.gov/media/159195/download

Zdieľať článok

Facebook
Twitter
Telegram
LinkedIn
Email

Súvisiace články

Najčítanejšie články

TOP videá

Filter článkov podľa značiek