Šokujúce dáta z amerického CDC (Centrum pre kontrolu a prevenciu chorôb) ohľadom vedľajších účinkov vakcín | Právnik Aaron Siri na Fox News

Právnik Aaron Siri na americkej stanici Fox News zverejnil nasledovné informácie – v preklade:

Oficiálne americké dáta, ohľadom vedľajších účinkov vakcín, bolo treba od amerického úradu pre kontrolu a prevenciu chorôb (obdoba nášho úrade verejného zdravotníctva) doslova vymôcť 2 súdnymi procesmi. Trvalo im 463 dní, kým dali k dispozícii to, čo mohli zverejniť v priebehu pár minút. Prečo?

Nuž dáta ukazujú, že z monitorovanej skupiny 10 mil. američanov, ktorí dostali Covid vakcínu, 25% – to jest 2,5 mil. ostali práceneschopní a 7,7% – 770 000 potrebovalo lekársku starostlivosť! Vakcína však mala zabrániť práve tomu, aby ľudia neostali kvôli chorobe doma. Napriek tomu, že mal úrad tieto dáta k dispozícii už dávno, nezverejnil ich a nezakročil voči podávaniu vakcín, naopak propagoval ich!!!

Koľko ľudí je to teda z 226 mil. celkovo zaočkovaných američanov, a koľko ľudí je to z celkovo zaočkovaných 4.96 miliardy na celom svete? Zoberte si kalkulačku a vypočítate si to aj sami.

Z toho je zrejme, prečo až súdny príkaz zabezpečil zverejnenie dát. Majte sa na pozore a bdite – dejú sa tu veľmi nekalé veci. Nespoliehajte sa na to, že veď to by predsa neurobili. Už to totiž robia!

Zdroj: Fox News Night – October 04, 2022, 03:56

Zdieľať článok

Facebook
Twitter
Telegram
LinkedIn
Email

Súvisiace články

Najčítanejšie články

TOP videá

Filter článkov podľa značiek