YouTube mi zmazal obsah – išlo o zostrih skúseností lekárov s Ivermektinom – reportáž vysielaná v hlavnom spravodajstve v TV

Prekvapil ma prístup YouTube. Video z roku 2021 mi zmazali. Teraz. Premýšľam, čo ich k tomu viedlo. Chápem, že prokrastinácia je u mnohých prítomná, ale že už aj kontrolóri na YouTube toľko otáľajú, kým obsah vymažú? V tomto prípade išlo totiž o zostrih z reportáže z hlavného spravodajstva z roku 2021, kde rozprávali lekári o skúsenostiach s Ivermektinom. Podotýkam, že video som získala priamo zo spravodajstva (z oficiálneho zdroja), a v čase, keď bol Ivermektin povolený a riadne schválený pre použitie v nemocniciach, ale aj pre použitie pre praktických lekárov.

Napadlo mi teda, že asi ideme do ďalšej vlny.

Alebo sa niečo chystá. Inak mi to hlava neberie, pretože aktuálne, aj keď by si to farma firmy želali, o korone takmer nieto chýru ani slychu. Chcela som sa podeliť o túto skúsenosť. Žijeme naozaj divnú dobu. Prikladám celé znenie správy…

Dobrý deň, Martina Valachova,
týmto vám oznamujeme, že náš tím skontroloval váš obsah a domnievame sa, že porušuje naše pravidlá proti nepravdivým zdravotným informáciám. Chápeme, že ste sa mohli porušenia pravidiel dopustiť nevedome, preto váš kanál nedostal sankciu. Zo služby YouTube sme však odstránili nasledujúci obsah:
Video: Skúsenosti slovenských lekárov s Ivermectinom aj u onkologických pacientov – zostrih
Uvedomujeme si, že táto správa nie je potešujúca, našou úlohou je však zabezpečiť, aby bol YouTube bezpečným miestom pre všetkých. Ak si myslíte, že ide o omyl, môžete sa proti tomuto rozhodnutiu odvolať. Viac sa dozviete nižšie.
Čo hovoria naše pravidlá
YouTube nepovoľuje obsah šíriaci nepravdivé zdravotné informácie, ktoré sú v rozpore so zdravotnými informáciami o ochorení COVID‑19 miestnych zdravotníckych úradov alebo Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO), vrátane informácií o spôsoboch prevencie, liečby, diagnostiky a prenosu ochorenia COVID‑19.

Zdieľať článok

Facebook
Twitter
Telegram
LinkedIn
Email

Súvisiace články

Najčítanejšie články

TOP videá

Filter článkov podľa značiek