22 kíl dolu. Zatiaľ. Cítim sa a vyzerám výborne!

Bojujete s kilami? Niekedy môže jedna nevhodná poznámka zmeniť život na večný boj… Podobne to mala aj Katarína, ktorá sa rozhodla reagovať na rozhovor s Nelou Sullens, ktorá (nielen) Katke pomáha na novej ceste životom. Nela sa venuje zdraviu a správnemu nastaveniu. A s tým potom idú dole aj kilá. Akoby samé… Častokrát nám totiž k schudnutiu bránia rôzne presvedčenia alebo nálepky, ktorými nás častovali v detstve či puberte…

Dobrá rada?

Mnohí z nás si pamätajú z detstva dobre mienené rady dospelých. Alebo rady spolužiakov. Dobre mienené rady sú v mnohých rodinách časté najmä v oblasti vzhľadu a stravovania.

  • Nejedz sladké, priberieš.
  • Štíhli ľahšie získajú dobrú prácu.
  • V našej rodine máme kilá navyše geneticky dané…
  • Múka je smrť…

Zažili ste alebo zažívate niečo podobné?

Potom neskôr, v dospelosti, jeme s výčitkami a neustále sa kontrolujeme. Niekto takto prežije celý život. Zápasí s diétami a jojo efektom. Prepadne emočnému jedeniu a frustrácii. A rovnaký vzorec správania potom odovzdá svojim deťom či vnúčatám. A pritom, riešenie ako schudnúť je jednoduché. Zbaviť sa starých vzorcov a presvedčení… Postaviť seba na prvé miesto. Dovoliť si uznať samého seba a robiť malé kroky, ktoré povedú k trvalej zmene… Aj v oblasti nadváhy.

Venujte si čas na tento rozhovor…

Pripravila: Martina Valachová

Zdieľať článok

Facebook
Twitter
Telegram
LinkedIn
Email

Súvisiace články

Najčítanejšie články

TOP videá

Filter článkov podľa značiek

Najnovšie články