Vytváranie skupín

  • Tibor Digaňa

    Člen
    23/07/2022 na 14:16

    Chcem vytvorit skupinu s názvom

    Žaloby voči štátu, prečiny proti slobode a ľudskosti.

    • Ladislav Matyinko

      Organizátor
      23/07/2022 na 15:21

      Pozdravujeme Tibor – vdaka za spravu, mame v plane otvorit taku skupinu, takze ak mate zaujem ju administrovat = byt organizatorom s radostou ju pripravime!

      • Tibor Digaňa

        Člen
        23/07/2022 na 16:02

        Dobry den Juraj,

        Ano, ponukam sa byt adminom.

        Pozvem za clenov aj JUDr. Krajnikovu, JUDr. Weisa, JUDr. Harabina a JUDr. Drgonca. Niektori nas len oboznamuju a vacsina su aktini pravnici hlavne vo veci dnesnych celosvetovych zlocinov proti ludskoti. Samozrejme ze ja mam svoje podania a su napisane velmi dobre a aktivne som v kontakte s pravnikmi, ale nechcem aby sa tato skupina tocila okolo mna. Z verejnych zdrojov je mozne otvorit kvalitne podania a na tom treba dnes pracovat a dokonca sa to bude tykat velmi vysokych trestov dokonca dolezitych ludi v riadeni statu!

        • Ladislav Matyinko

          Organizátor
          23/07/2022 na 19:09

          Ok super, ideme ju teda pripravit!!!

        • Ladislav Matyinko

          Organizátor
          23/07/2022 na 20:07

          Pozdravujeme Tibor – skupina je pripravena, pozvanka pre vas odoslana, ked ju potvrdite, pridame vas ako co-organizatora/ co-admina a budeme ju spravovat spolocne. Vy sa budete podielat na obsahu, prijimani novych clenov a my budeme dohliadat na vizual a na to, aby splnala podmienky, ktore sme od nej ocakavali. Tato skupina bude totiz sucastou hlavnej skupiny Monitoring Pandémie, pod ktorú budú patriť aj ďalšie skupiny ako napr. Nežiadúce účinky po vakcínach a pod. Skupina preto bude mat aj Znovu Spolu vizual, ktory budeme dodrziavat. Cize skupina tu: https://www.znovuspolu.com/groups/zaloby-voci-statu-preciny-proti-slobode-a-ludskosti/members/all-members/ . Organizatori zaroven dohliadaju na dodrziavanie pravidiel komunity pri clenoch skupiny ako aj pri skupine samotnej – tu su: https://www.znovuspolu.com/pravidla-komunity/. Video ako spravovat skupiny je tu: https://www.znovuspolu.com/infokanal/znovu-spolu/znovu-spolu-ako-spravovat-skupiny-z-mobilu-aj-z-pc-video/. Na zaver uz len, ze s organizatormi sme v spojeni, takze potvrdime aj ziadost o spojenie/ priatelstvo a tiez vam preposielame pozvanku do skupiny Organizatori/ Administratori, kde ako uz z nazvu vyplyva spajame organizatorov vsetkych skupin. Pekny zvysok soboty :-).

          Pravidlá komunity

          • Tibor Digaňa

            Člen
            23/07/2022 na 22:40

            Ďakujem Juraj skutočne za všetkých. S informáciami ktoré ste mi poslal sa oboznamujem. Pošlem pozvánky na daných právnikov ako som sľúbil. Veľmi sa teším. 🤝

            • Kvetoslava Šinályová

              Člen
              23/08/2022 na 10:45

              Dobry den, som nova clenka tejto skupiny (ale dlhorocna bojovnicka proti porusovaniu práv, .), tak si citam doterajsie prispevky.
              Poslali ste pozvánky menovaným právnikom? Oboznámite nás s “výsledkami”?
              Bolo by velkym prinosom, keby sa tu davali ich trest. oznamenia a ine právne “staznosti”, ktore by sme ako obcania mohli vyuzit pri formulacii nasich TO a p. dokumentov, a tak sa spolocne v co navacsej miere ÚČINNE bránili proti svojvôli …!
              Vopred ďakujem.

            • Tibor Digaňa

              Člen
              23/08/2022 na 12:50

              Pozvanku som poslal doktorovi Harabinovi, Petrovi Weisovi, Adriane Krajnokovej, Marici Pirosikovej, docentovi Drgoncovi, ale nedostal som odpoved. Este skusim oslovit JUDr. Gretu Noe.
              Kedze som v osobnom kontakte s Adrianou Krajnikovou tak sme sa o tejto aktivite rozpravali, vie o tom, ale pracuje na urcitych pravnych veciach o ktorych nesmiem hovorit a potom sa dostane aj k nasej aktivite a dokonca pride aj do Slobodneho Vysielaca, len teraz sa jej nedalo.

  • Miroslav Porubän

    Člen
    23/07/2022 na 17:05

    ahojte … dáme aj skupinu “🇸🇰 šport” na zviditeľnenie úspechov našich športovcov?

  • Ladislav Mlynár

    Člen
    23/07/2022 na 22:30

    Debata o všetkom čo spája jazdu na dvoch niekde aj troch kolesách 😉🏍️🛵

  • Ladislav Mlynár

    Člen
    23/07/2022 na 23:26

    Pekný deň. Chcel by som založiť skupinu – Motorkári a skútristi.

    Debata o všetkom čo spája jazdu na dvoch kolesách 😉 občas troch.😉🛵🏍️

    Ďakujem

  • Ladislav Mlynár

    Člen
    03/08/2022 na 11:09

    Pekný deň

    Chcel by som založiť skupinu.

    Motorkári a Skútristi.

    Skupina pre milovníkov dvoch až troch kolies.

    chcem aby bola verejná.

    Ďakujem.

  • Blanka Hegedűšová

    Člen
    06/08/2022 na 18:32

    Ahojte, ďakujem za tento skvelý portál 🙂 a prosím o založenie skupiny: Psychosomatika a aromaterapia.

    Týmto oblastiam sa intenzívne venujem a chcem vytvoriť priestor pre tých, ktorí hľadajú a potrebujú pomoc v akejkoľvek oblasti svojho života, pretože psychosomatika poskytuje celostný pohľad na život.

    Prosím o vytvorenie viditeľnej, ale uzatvorenej skupiny.

    Ďakujem prenáramne. ❤

    • Ladislav Matyinko

      Organizátor
      16/08/2022 na 09:40

      Pozdravujeme Blanka

      skupinu mate vytvorenu, ziadost do nej odoslanu. Po potvrdeni ziadosti vam pridelime pravomoci Organizatora/ Admina a nasledne si ju mozete spravovat :-). Dakujeme za zaujem, pozdravujeme a cakame na feedback ohladom potvrdenia vstupu do skupiny. Pekny den

  • Martin Krekáň

    Člen
    07/11/2022 na 16:53

    Dobrý deň/ Ahoj,

    chcem vás požiadať o vytvorenie skupiny Slovensko – Svetová krajina. Jedná sa o náš primárny projekt vývoja idey, étosu a koncepcie Slovenska (kedže Slovensko žiadnu ideu nemá a je vnímané v zahraničí ako “NO NAME” územie a prinajlepšom si nás večne pletú s inou krajinou). A štát vzniká a padá na ideách, na ktorých bolo založené. Chcel by som aj nasmerovať sledovateľov na našom FB k portálu ZNOVU SPOLU.

    https://www.facebook.com/mrslovakcom1

    S pozdravom,

    Martin Krekáň

    http://www.mrslovak.com

    • Ladislav Matyinko

      Organizátor
      07/11/2022 na 23:32

      Ahoj Martin,

      hned ako dokoncime veci suvisiace so SUMMIT-om, pripravime. Vdaka za trpezlivost!

      😉

    • Ladislav Matyinko

      Organizátor
      23/11/2022 na 15:00

      Ahoj Martin, skupina je vytvorena, pozvanka do nej odoslana. Staci potvrdit a priradime Ti pravomoci Organizatora/ Admina. Dakujeme a pozdravujeme 🙂

  • Peter Sudovský

    Člen
    19/11/2022 na 14:03

    Dobrý de, ak je to možné, rád by som vytvoril skupinu Občianskej iniciatívy Slovensko bez GMO.

    Jednou vetou: <em style=”font-family: inherit; font-size: inherit;”>Chceme zdravé potraviny pre zdravý národ, zdravú budúcnosť a Slovensko bez GMO.

    <em style=”font-family: inherit; font-size: inherit;”>

    <em style=”font-family: inherit; font-size: inherit;”>web: https://slovenskobezgmo.org/

    • Tibor Digaňa

      Člen
      19/11/2022 na 17:50

      To by bolo super keby sme nam objasnil aka je legislativa a aka je realita.

      Som ZA vytvorenie skupiny!

      • Peter Sudovský

        Člen
        20/11/2022 na 12:52

        Vďaka za podporu, budeme radi za možnosť vytvoriť skupinu.

        Medzitým, kým vytvoríme skupinu o GMO, môžete podporiť túto petíciu, ktorá čoskoro končí.

        https://slovenskobezgmo.org/peticia-za-regulaciu-novych-gmo/

        EK a GMO priemysel už pripravuje pre nás nové GMO, ktoré nebudú mať hodnotené rizika a ani nebudú označené.

  • Peter Sudovský

    Člen
    20/11/2022 na 12:51

    Vďaka za podporu, budeme radi za možnosť vytvoriť skupinu.

    Medzitým, kým vytvoríme skupinu o GMO, môžete podporiť túto petíciu, ktorá čoskoro končí.

    https://slovenskobezgmo.org/peticia-za-regulaciu-novych-gmo/

    EK a GMO priemysel už pripravuje pre nás nové GMO, ktoré nebudú mať hodnotené rizika a ani nebudú označené.

    • Ladislav Matyinko

      Organizátor
      23/11/2022 na 14:55

      Pozdravujeme Peter, Vasa skupina je vytvorena. Pozvanku do nej ste dostali. Staci potvrdit a priradime Vam status Organizatora/ Admina. Dakujeme a pekny den zelame 🙂

  • Lucia Mesárošová

    Člen
    28/11/2022 na 09:30

    Ahojte. Chcela by som založiť skupinu EduFórum Romanum. Fungujeme ako skupina ľudí, ktorým záleží na budúcnosti vzdelávania. Organizujeme verejné podujatia k téme vzdelávania ako takého. Vzdelávania nie len detí a mládeže, ale aj dospelých a starých ľudí. Sme zástancami nového vzdelávacieho systému Eduvolúcia- slobodný vzdelávací trh, ktorého tvorca je súčasťou našej skupiny. Je to iniciatíva rodičov, priaznivcov nového vzdelávania a pedagógov.

    S pozdravom Lucia

    • Ladislav Matyinko

      Organizátor
      02/12/2022 na 11:38

      Ahoj Lucia

      dakujeme za spravu, potesila nas :-). Ideme na to, skupinu vytvorime ako privatnu, nasledne si ju mozes zmenit na verejnu, alebo skrytu, je to na Tebe, na vas. Pri jej vytvoreni pouzijem fotky, ktore som nasiel na FB, po prevzati skupiny si ju mozes, mozete zmenit dla svojho uvazenia. Po vytvoreni skupiny poslem pozvanku do nej pre Teba a po jej potvrdeni Ti priradime pravomoci organizatora/ admina. Zatial tolko, dakujeme a pozdravujeme. Ladislav

    • Ladislav Matyinko

      Organizátor
      02/12/2022 na 11:45

      Ahoj Lucia, skupina vytvorena, pozvanka odoslana, po jej potvrdeni Ti nastavime pravomoci admina/ organizatora a mozete ju zacat vyuzivat :-). Zaroven som poslal pozvanku do skupiny Administratori/ Organizatori, kde zhromazdujeme vsetky adminov vsetkych skupin. Pekny den a pozdravujeme. Ladislav

      • Lucia Mesárošová

        Člen
        06/12/2022 na 00:40

        Ďakujem pekne. Mám nejaké potiaže s prihlasovaním sa na túto stránku, takže sa ospravedlňujem za neskoré reakcie. Budem to musieť s niekým prebrať, prečo sa to deje. Nie som zdatná v týchto informačno-technologických veciach. Pozdravujem vás.

  • Martin Krekáň

    Člen
    29/11/2022 na 09:45

    Zdravim, neda sa mi uverejnovat prispevok. Vyskakuje mi od vcera technicka chyba. Viete mi pomoct?

    • Ladislav Matyinko

      Organizátor
      02/12/2022 na 11:39

      Ahoj Martin, problem stale pretrvava?

      • Martin Krekáň

        Člen
        02/12/2022 na 12:41

        Ahoj Ladislav, áno. Pri oboch skupinách. Nefunguje mi to odkedy som chcel v poste nahrať viacero fotiek. Skúšal som sa prihlásiť aj cez iný prehliadač a problém stále pretrváva.

        • Ladislav Matyinko

          Organizátor
          02/12/2022 na 13:14

          Pozrieme sa na to. Takze ked chces pridat viacero fotiek, tak to nefunguje – chapeme spravne?

          • Martin Krekáň

            Člen
            02/12/2022 na 15:02

            Áno odkedy som chcel pridať viacero fotiek, tak mi to už nefunguje. Skúsil som iný prehliadač, režim incognito a aj iné zariadenie. Pýtal som sa technika a napísal mi toto: Skuste este ine zariadenie, mozno su napr. presiahnute limity na max. velkost, atp. na to by vam mali najlepsie vediet odpovedat ich technici. Skúsil som už všetko niekoľko dní po sebe a stále mi to nejde. Asi je problém v tom limite veľkostí obrázkov.

            • Ladislav Matyinko

              Organizátor
              02/12/2022 na 16:16

              Limit obrazkov je nasledovny: 15 MB jedna fotka max 20 naraz. Su fotky vacsie?

            • Martin Krekáň

              Člen
              02/12/2022 na 18:02

              Ja som nahrával 9 fotiek a každá má do 2 MB.

            • Martin Krekáň

              Člen
              02/12/2022 na 18:10

              Už mi to funguje. Teda skúšal som dať zatiaľ iba jeden obrázok a ide to. Vyskúšam neskôr aj viac obrázkov. Ďakujem. 🙂

            • Ladislav Matyinko

              Organizátor
              05/12/2022 na 10:24

              Super! 😉

        • Ladislav Matyinko

          Organizátor
          02/12/2022 na 13:21

          Skusili sme, funguje to spravne ako u nas tak aj na Barterko. Netusim v com je problem, skus znova a posli printscreen ako to stale pretrvava posleme nasim technikom.

  • Zuzana Oros

    Člen
    06/02/2023 na 19:19

    Ahojte, poprosila by som vás vytvoriť súkromnú skupinu – máme s názvom „Cov*realisti“ na Facebooku, kde diskutujeme o všeličom a triezvo – hlavne je to okruh úzkej skupiny známych, ktorí sa chceme v prípade ťažkých časov spájať (friend of a friend). Facebook už nezobrazuje ani členom v súkromnej skupine príspevky navzájom. Je čas odísť a komunikovať iným spôsobom. Pôvodnú skupinu som založila ja a preniesla som aj na telegram a rada by som aj sem. Ďakujem!

    • Ladislav Matyinko

      Organizátor
      07/02/2023 na 16:22

      Ahoj Zuzka, ok pripravime a posleme pozvene pre admina/ organizatora. Zatial pozdravujeme!

      • Ladislav Matyinko

        Organizátor
        07/02/2023 na 16:28

        Skupina je pripravena, staci potvrdit pozvanku a pridelime status admina/ organizatora. Od toho momentu si mozes zmenit popisy, fotky, ako aj pravomoci pre jednotlivych clenov. Ak bude nejaka otazka, pokojne napis. Pozdravujeme 🙂

        • Zuzana Oros

          Člen
          07/02/2023 na 18:12

          Ďakujem chlapci. Budem sa snažiť byť dobrou matkou skupiny.

          • Ladislav Matyinko

            Organizátor
            08/02/2023 na 10:24

            Super, budeme sa tesit. Pozvanka odoslana, staci potvrdit a mozeme ist na to 🙂

  • Robert Merva

    Člen
    04/12/2023 na 20:36

    Pozdravujem,

    mal by som záujem vytvoriť skupinu s názvom “Zakázaná knižnica”, kde by som prezentoval, recenzoval a odporúčal rôzne knihy, ktoré sú k dispozícii v slovenskom, alebo českom jazyku… keďže som riaditeľom knižného vydavateľstva Torden, bude to najmä o knihách, ktoré vydávame my sami, ale aj o tých, ktoré vydali iné vydavateľstvá a u nás sú na e-shope k dispozícii na zakúpenie…

    • Ladislav Matyinko

      Organizátor
      11/12/2023 na 11:36

      Dobrý deň Robert, vďaka za správu – aktuálne upravujeme zopár vecí súvisiacich s portálom. Hneď ako budú uzavreté napíšeme aj info vo vzťahu k vytvoreniu požadovanej skupiny. Ďakujeme za trpezlivosť a pozdravujeme.

Strana 2 of 2

Log in to reply.